Produkty

Posílení imunity .com

gel

ALOE VERA GEL

ALOE VERA GEL - NEOCHUCENÝ GEL Z ALOE

Lidský organizmus je neustále vystavován náporu volných radikálů, které postupně oslabují lidské buňky a dávají tak šanci vzniku závažnýchkardiovask_nemoci onemocnění jako jsou nádory, kardiovaskulární choroby či porucha vlastní imunity. Jedinou zbraní proti volným radikálům jsou tzv. antioxidanty. Tělo si však jejich zásoby těchto vitaminů nedokáže snadno vytvořit, a proto je musíme neustále doplňovat vhodnou stravou. Aloe Vera gel poskytuje přirozený zdroj těch nejznámějších z nich, tedy vitamín E a C.

Vitamín E spolu s vitamínem C snižují všechna rizika kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny a Alzheimerovy demence, podílí se také na zlepšování imunitních reakcí organismu. Vitamín E ovlivňuje rozpouštění tuků v krvi a odplavuje cholesterol z krevních cest, snižuje riziko trombózy, chrání pokožku a játra před onemocněními. Zároveň zvyšuje hladinu zdravého HDL cholesterolu a snižuje tím tvorbu koronárních plátů. Vitamín C pak zvyšuje účinnost vitamínu E.

Kromě zmíněných antioxidantů Aloe Vera gel obsahuje kyselinu listovou a komplex vitamínu skupiny B, které podporují krvetvorbu člověka a zajišťují správnou funkci nervů, mozku a srdce. Chrání srdce před rozkladem homocysteinu,jehož zvýšená hladina přispívá k výskytu rakoviny tlustého střeva,Alzheimerovou demencí a arteriosklerotickým onemocněním.

Selen v Aloe gelu obsažený rovněž snižuje rizika rakoviny a onemocnění srdce.

POSÍLENÍ IMUNITY DÍKY JEDINEČNÝM ÚČINKŮM ALOE VERA GELU PŘI DETOXIKACI ORGANISMU

Velice závažným problémem současné populace je složení a četnost přijímané potravy, což má u většiny lidí za následek špatný stav zažívacího traktu.detox Naše střeva jsou doslova zanesena toxickým odpadem z potravy a dokonce obsahuje i několik kilogramů takových škodlivin. Tyto látky jsou v silné vrstvě nalepeny na střevních stěnách a brání jim tak efektivně vstřebávat potřebné živiny do celého těla. I proto se tak můžeme cítit unaveni, jsme zatěžování hromadou odpadu, který nám neustále ubírá životní energii a brání tomu dobrému z potravy se dostat do krve a k důležitým orgánům. Kromě tohoto negativního faktu toxické nánosy brání působení přirozených probiotických bakterií (tzv.střevní flóry), které mají za úkol rozkládat a odplavovat nevyužité a odpadní látky.

Aloe Vera Gel při pravidelném užívání pročišťuje trávicí systém a zbavuje tělo škodlivin, dokáže tedy působit jako značkovač takových toxínů. Touto pravidelnou očistou získáte značnou dávku energie navíc. To vše má za následek zlepšení celkového zdravotního stavu, imunitní systém bude znatelně lépe a efektivněji pracovat na vlastní obranyschopnosti lidského organismu a budete tak mnohem méně náchylní na infekční typy onemocnění.

VYŽIVUJE VŠECHNY ČÁSTI POHYBOVÉHO APARÁTU

Aloe Vera gel dokáže efektivně a trvale obnovovat hladinu kolegenu a elastenu, složek odpovědkloby_stariných za pevnost a pružnost prakticky celé naší pohybové soustavy. Kolagen je základem každé kosti,kloubu,úponu,šlachy či svalu.

Díky vápníku a hořčíku posiluje také naše kosti a zajišťuje tak jejich zdravou strukturu. Chrání je tak proti osteoporóze - typickému onemocnění kostí v pokročilém věku člověka.

POMÁHÁ REGULOVAT TĚLESNOU HMOTNOST

S pokročilým věkem u člověka stoupá celkový podíl tukové tkáně v těle z průměrných 14% až na 30%. Aloe Vera díky svýmhubnuti_senior jedinečným vlastnostem stimuluje spalování tuku tím,ze aktivuje hormony podporující spalování tukových buněk a jejich tvorba se tak zastaví.

Aloe Vera lidskému tělu poskytuje neuvěřitelných 18 z celkových 22 aminokyselin, z toho pak všechny esenciální aminokyseliny - tedy ty,které si člověk neumí sám vyrobit. To vše v kombinaci s pravidelným pohybem zaručuje postupnou převahu aktivní svalové hmoty nad hmotou tukovou. Metabolismus člověka pak pracuje mnohem rychleji, což má za následek efektivnější zpracování přijímané potravy a také přísun další energie potřebné pro aktivní život člověka.

POMÁHÁ REGULOVAT HLADINU CUKRU V KRVI

Aloe Vera představuje jedinečný doplněk stravy také pro diabetiky. To vše díky spojení vitamínu B3, tří aminokyselin a chromu, které jsou součástí gelu rostliny. Tato kombinace pomáhá výrazným způsobem zlepšovat metabolismus cukrů.

PŮSOBÍ PROTIZÁNĚTLIVĚ A URYCHLUJE HOJENÍ

Starší lidé velmi často mívají závažnější zdravotní komplikace zánětlivého charakteru. Aloe Vera gel, díky obsahu antichinonů, sterolů a rostlinzanetných mastných kyselin, dokáže efektivně tlumit bolest a potlačit zánět. Zároveň v našem organismu ničí hromadící se škodlivé viry,mikroby a parazity. Díky tomu tak dokáže podstatným způsobem urychlovat procesy hojení organismu na každé úrovni.